El Mirador De La Consentida Rooms & Suites Boutique

  • Wi-Fi
  • 24-timmars reception
  • Snabbincheckning/-utcheckning
  • Strand
  • Jacuzzi

Hotellet El Mirador De La Consentida Rooms & Suites Boutique Marbella ligger cirka 5 minuters gångavstånd från Teatro Ciudad de Marbella. Det erbjuder bilservice samt biluthyrning. Detta hotell erbjuder gästerna soldäck, solterrass och picknickområde, alldeles runt hörnet från Museo del Grabado Espanol Contemporaneo.

Boendet erbjuder rum med uteplats och sitthörna tillsammans med luftkonditionering samt plattskärms-TV med satellitkanaler och TV med flera kanaler.

Närliggande restauranger såsom Bar California och Restaurante Italiano Pizzeria Bella Napoli finns inom 150 meter från det strandnära El Mirador De La Consentida Rooms & Suites Boutique i Marbella.

Marbellas centrum kan nås inom 5 minuters promenad. Bland sevärdheterna som är belägna bara 1 km från El Mirador De La Consentida Rooms & Suites Boutique i Marbella finns Centro Cultural Cortijo De Miraflores. Bland områdets sevärdheter finns också Avenida del Mar, som ligger mindre än 10 minuters promenad bort. Du kan ta bussen vid busshållplatsen Edificio Lepanto, som ligger invid det här hotellet.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near El Mirador De La Consentida Rooms & Suites Boutique Marbella
Hostal La Estrella
Mobilpris

Hostal La Estrella

8.6
Fantastiskt 618 recensioner
13 m från boendet
USD 66 USD 59
per natt
Hostal La Pilarica
Mobilpris

Hostal La Pilarica

9.0
Utmärkt 1097 recensioner
25 m från boendet
USD 42 USD 38
per natt
Tak Boutique Old Town Marbella
Mobilpris

Tak Boutique Old Town Marbella

6.9
Ganska bra 1056 recensioner
26 m från boendet
USD 48 USD 43
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Malaga Flygplats
    53 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Transfer

    • Flygplatstransfer (mot avgift)

    Boendetjänster

    • 24-timmars reception
    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Snabbincheckning/-utcheckning
    • 24-timmars säkerhet
    • Biluthyrning
    • Utflykts-/biljettservice
    • Matinköpsservice
    • Välkomstdryck

    Matställen

    • Picknickområde/bord

    I köket

    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar
    • Barnpassning/barnomsorg
    • Lekhage

    Fritid

    • Strand
    • Strandparasoll
    • Solsängar
    • Solterass
    • Fritids- och TV-Rum
    • Jacuzzi

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Ljudisolerade rum
    • Sittgrupp
    • Uteplats
    • Terrass
    • Trädgårdsmöbler

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Heltäckningsmatta

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Allergifria rum
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:00
    Utcheckning: från 11:00 till 12:00
    LicensnummerESFCTU0000290290000115140000000000000000VUT,ESFCTU0000290290000115140000000000000000VUT/MA/862344,VUT/MA/86234
    Vanliga frågor
    • 🌇
      Ligger hotellet El Mirador De La Consentida Rooms & Suites Boutique nära stadens centrum?
      Marbellas centrum kan nås inom 5 minuters promenad från hotellet El Mirador De La Consentida Rooms & Suites Boutique.
    • Ligger flygplatsen nära hotellet El Mirador De La Consentida Rooms & Suites Boutique?
      Den närmaste flygplatsen till hotellet El Mirador De La Consentida Rooms & Suites Boutique är flygplatsen Malaga (55 km) och den kan nås inom 40 minuter med bil.
    • Erbjuder hotellet El Mirador De La Consentida Rooms & Suites Boutique flygplatstransfer?
      Ja, på hotellet El Mirador De La Consentida Rooms & Suites Boutique kan du begära busstransfer som tar dig till Malaga inom 40 minuter med bil.
    • Vilka betalningsmetoder har hotellet El Mirador De La Consentida Rooms & Suites Boutique?
      Betalningsmetoder på hotellet El Mirador De La Consentida Rooms & Suites Boutique inkluderar American Express och Visa.
    • 🔤
      Vilka främmande språk talar personalen på gästhuset?
      Språken som talas av personalen på gästhuset är engelska, italienska och spanska.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Malaga Flygplats
    53 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    El Mirador De La Consentida Rooms & Suites Boutique Marbella

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng